O nas

o nas

Kilka słów o mnie.

W momencie zakładania sklepu mam 31 lat (no dobra, za trzy mięsiące 32) i jestem mamą trzyletniej Helenki. Bycie rodzicem i spędzanie wielu godzin na dywanie wśród zabawek, uzmysłowiło mi dwie bardzo ważne kwestie. Po pierwsze - zabawki nie są tylko dla dzieci. Każdy z nas rozpieszcza swoje wewnętrzne dziecko kolejnymi, bardziej wymyślnymi zabawkami. No bo ile razy można układać wieże z tych samych klocków.. a im dziecko jest starsze, tym fajniej, prawda?

Po drugie - jakość zabawek. Pomijając cała kwestie bezpieczeństwa produktu dla dzieci ( a zwłaszcza niemowląt), zagadnienia ekologiczne, czy nawet nasze poczucie estetyki. Nie zna piekła ten, który nie przeżył rozpaczy dwulatka, po tym jak świeżo upieczony piesek interaktywny zakupiony w "sklepie na B" po wielkich negocjacjach - nie działa.

W związku z powyższym zaczęłam przemierzać głębiny Internetu w poszukiwaniu zabawek wartościowych, dobrych jakościowo oraz atrakcyjnych dla dziecka (i rodzica ;-) )

Jak i dlaczego powstały Papetki.pl?

Macierzyństwo zweryfikowało wiele rzeczy w moim życiu. Wizję kariery zawodowej również. Z biegiem czasu odczułam silną potrzebę zmian. Pewnego dnia, kompletnie nie wyróżniającego się od innych, zdałam sobie sprawę, że drugą dziedziną (poza karierą zawodową) w której naprawdę jestem na bieżąco, są zabawki. Z każdą kolejną wiadomością wysłaną do męża, byłam coraz bardziej pewna, że to jest ten czas i ten pomysł, który wprowadzę w życie.

I oto jesteśmy, zaledwie dwa miesiące później. Jestem niezmiernie podekscytowana, że mogę Cię powitać w moim sklepie. Znajdziesz tutaj wartościowe zabawki dla Twojego dziecka. Bez plastiku z Chin.

Do zobaczenia !

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (InPost Paczkomaty) już od 299,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl